4. DORUK'TA BULUŞMA

VERİMLİ İŞLETMELER İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU

KESİNLEŞEN KATILIM BİLDİRİMLERİ:

( Firmalar alfabetik olarak dizilmişlerdir...) 
önemli tarihler e dikkat etmenizi rica ederiz...


Sunum Yapacak Olan Kurum ve Kuruluşlar:


Doruk Otomasyon
OCNUS Danışmanlık,  Dr. Murat Bilgili 
                                                                   

Tecrübelerini Aktaracak Olan Sanayi Firmaları ve Uzmanları :

Arçelik TV İşletmesi:
Serkan Sümer, Üretim Planlama Sorumlusu

B/S/H/ FIG- Bulaşık Makinesi İşletmesi:
Erkin Demirci, Mekanik Üretim Hatları Alan Yöneticisi

CMS:
Sercan Başlıtürk, Üretim Planlama Mühendisi

Çelikel:
Feyzullah Bayar, Yönetim Kurulu Üyesi
Mümin Yıldırım, Döküm Mühendisi
Varol Bilgin, Makine Bakım Müdürü

Ernamaş:
Hakan Böcekli, Üretim Montaj Kalite Güvence Sorumlusu
Yasin Çibuk, Enjeksiyon Kalite Güvence Sorumlusu 

Goodyear:
Taner Tunç,  CIS Müdürü

Kırpart:
Fatih Tümer, Üretim Şefi

Maxion Whells İnci Alüminyum:
Seyhan Bayar,Mekanik Bakım Mühendisi

Maxion Wheels İnci Çelik:
Melih Ceyhun Ergün, Fabrika Müdürü

Norm Cıvata:
Cumhur Gülel, İş Geliştirme ve Projeler Müdürü

Polipa:
Reşat Karaca, Genel Müdür Yardımcısı

Standard Profil:
Ergenç İneler, Fabrika Genel Müdürü
Çağatay Başdoğan, Global Endüstriyel Performans Yönetmeni
Hasan Uğur Karagöz, Proses Mühendisi
Yıldız Gaz:
Tolga Kayaoğlu, Genel Müdür
Erdem Özsoysal, Grup Lideri

Katılımcılar: ( 03.04.2015 tarihi itibarı ile...) 

Abdi İbrahim İlaç
Operasyonel Mükemmellik ve Projeler Yöneticisi 
Süreç Geliştirme Mühendisi

Arçelik Bulaşık
Kıdemli Uzman Mühendis

Arçelik-Buzdolabı
Üretim Sistemleri Uzmanı
Mekanik Üretim Uzmanı
Plastik Üretim Uzmanı

Arçelik Kompresör
Talaşlı İmalat Takım Lideri
Talaşlı İmalat Destek Elemanı

Arçelik Kurutucu
Üretim Mühendisliği Yöneticisi

Arçelik TV
Üretim Mühendisliği Yöneticisi
Endüstri Mühendisliği Takım Lideri
Üretim Planlama Sorumlusu

Askaynak
Bakım  
Kalite

Bak Ambalaj
Mühendis
Mühendis

Bilge İnoks
Fabrika Müdürü
Mali İşler ve Mühendislik Müdürü
Mühendis

Bimed Teknik
Planlama Yöneticisi
Plastik Enjeksiyon Proses Mühendisi

Elektronik Bakım Sorumlusu
Bilgi Teknolojileri Yöneticisi
Talaşlı İmalat Planlama Sorumlusu

Boyplast
Firma Ortağı
Bilgi İşlem Sorumlusu

BSH FIG
Ön Üretim Alan Yöneticisi
Montaj- Üretim Hatları Sorumlusu

BSH FIK
Üretim Müdürü
TPM, CIP Koordinatörü

BSH FIW
Ön Üretim Alan Yöneticisi
Ön Üretim Alan Yöneticisi

Cevher Jant & Döküm
Fabrika Direktörü
Planlama Müdürü    

CMS Çiğli
Genel Müdür
Üretim Planlama Şefi
Üretim Planlama Mühendisi  
Boyahane Planlama Uzman Yardımcısı

CMS Pınarbaşı

Üretim Planlama Şefi
Talaşlı İmalat Proses Hazırlama Uzmanı

Çelikel Alüminyum
Yönetim Kurulu Üyesi
Makine Bakım Müdürü
Döküm Mühendisi    

Demirer Kablo
Teknik Müdür
Kalite Kontrol Kıdemli Şef

Doğuş Plastik
İşletme Yöneticisi
Planlama Yöneticisi

Dostel Makina
Yalın Ofis Lideri
Planlama Uzmanı

E.C.A Valf Sanayi
Planlama Mühendisi
Yönetim Sistemleri Müdürü

Ege Endüstri
Bakım Müdürü
Üretim Şefi

Bakım Mühendisi
Üretim Mühendisi
Planlama Mühendisi
Kalite Müdürü

Ege Fren
Doruk Proje Lideri
Üretim Mühendisi

Egebant
Fabrika Müdürü
Üretim Mühendisi

Ernamaş
Plastik Enjeksiyon Proses Sorumlusu
Plastik Enjeksiyon Kalite Güvence Sorumlusu
Montaj Hatları Kalite Güvence Sorumlusu     

Farplas
Abap Geliştirme Mühendisi
Abap Geliştirme Mühendisi
Sistem Destek Takım Yöneticisi

Gates Powertrain
Üretim Planlama Uzmanı

Gondol Plastik
Planlama Sorumlusu

Goodyear
CIS / Sürekli Geliştirme Sistemleri Müdürü

Hayat Kimya
Enerji ve Otomasyon Müdürü
Proses Geliştirme

Bakım Mühendisi
Sıvı Üretim Şefi 
Toz Paketleme Şefi
Üretim Mühendisi
Kalite Kontrol Müdürü

Hisarlar Makina
Fabrika Direktörü  
Planlama Müdürü

Karbosan
Üretim Müdürü
Bakım Müdürü

Bilgi İşlem Müdürü
Planlama
Üretim Mühendisi

Küçüker Tekstil
Bilgi İşlem Müdürü
Otomasyon Sorumlusu

Mako Elektrik
Üretim Sorumlusu
Üretim Sorumlusu

Maxion Wheels/İnci Alüminyum
Mekanik Bakım Mühendisi

Maxion Wheels/İnci Çelik
Fabrika Müdürü
Planlama Yöneticisi
Üretim Mühendisi
Üretim Mühendisi

Maxion Jantaş
Süreç Geliştirme Teknikeri
Üretim Müdürü

Bakım Müdürü
Disk Hatları Üretim Şefi

Kale Musluk
Yönetim Kurulu Üyesi
Yönetim Kurulu Üyesi
Planlama Sorumlusu

Kalkancı Pres
Genel Müdür Yardımcısı 
Üretim Müdürü

Kırpart Otomotiv
Üretim Şefi
Üretim Mühendisi
Planlama Şefi

Mapa
Ürün Geliştirme Şefi 
Üretim Analisti

Mefar İlaç
Bilgi İşlem Müdürü

Mita Kalıp
Yönetim Kurulu Üyesi
Üretim Koordinatörü
Üretim Süreci Yöneticisi
Bakım Onarım Yöneticisi
Dökümhane Planlama Sorumlusu
Mekanik İşlem Planlama Sorumlusu

Norm Civata
Üretim Müdürü
Üretim Mühendisi

Norm Cıvata (Salihli)
Üretim Mühendisi
Üretim Mühendisi

Norm Somun  
İş Geliştirme ve Projeler Müdürü
Üretim Müdürü
Üretim Mühendisi

Özay Plastik 
Üretim Kontrol ve Kalite Kontrol Sorumlusu

Pamir Gıda
Genel Müdür
Teknik Planlama Şefi
Planlama Mühendisi

Pakten
Proses Mühendisi
Proje Yöneticisi

Polipa Plastik
Genel Müdür Yardımcısı
Kalite Sistem ve Operasyon Mükemmellik Sorumlusu

Sipil Plastik (Eskişehir)
Plastik Üretim Sorumlusu

Sipil Plastik (Manisa)
ERP ve Metod Mühendisi

Standard Profil ( Manisa)
Fabrika Genel Müdürü
Global Endüstriyel Performans Yönetmeni
Proses Mühendisi
Ekstrüzyon Üretim Yönetmeni
Proses Mühendisi
Endüstriyel Performans Mühendisi

Supsan
Bilgi Sistemleri Uzmanı
Üretim Mühendisi

Şahin Metal
Genel Müdür Yardımcısı
Üretim Şefi

Tekkan Plastik
Üretim Yöneticisi
Bakım Yöneticisi

Teknik Plastik
Üretim Yöneticisi
Üretim Yöneticisi

TKG Adapazarı
Tedarik Zinciri Müdürü
Üretim Planlama Uzman Yardımcısı

TKG Bursa
Genel Müdür
Üretim Müdürü

Trakya Döküm
Talaşlı İmalat Müdürü
Bilgi Teknolojileri Müdürü

Valfsel Armatür
Talaşlı İmalat Atölyesi Şefi
Pres Atölyesi Mühendisi

Wagner Kablo 
Planlama Müdürü
Üretim Müdürü
Üretim Planlama Mühendisi

Yıldız Gaz
Genel Müdür
Kalite Müdürü
Grup Lideri

YKK Metal 
Düğme Üretim Müdürü

 
 
Ana Sayfa  | Etkinlik Programı  | Katılımcılar  | Katılım Koşulları  | Geçtiğimiz Yıllardaki Etkinlikler  | İletişim