4. DORUK'TA BULUŞMA

VERİMLİ İŞLETMELER İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ PLATFORMU


Doruk'ta Buluşma, Verimli İşletmeler için Sanayide Güç Birliği Platformu, Sanayi firmalarının üretimlerinde yaptıkları iyileştirmeleri; planlama, kalite, operatör farkındalığı, eğitimler, setup sürelerinin azaltılması, arızalar, OEE,TEEP v.s. gibi çeşitli açılardan irdeledikleri; ulaştıkları başarıları ve bu başarıya ulaşmak için neler yaptıklarını anlattıkları tecrübe paylaşım platformudur.

TPM, yalın üretim, 6 Sigma çalışmaları, WCM gibi, farklı disiplin ve metodolojilerin, kullanılan üretim yönetimi sisteminin teknik imkanları ile birlikte uygulanması konulu tecrübeler anlatılmakta olup, bu uygulamaların detayları ve ulaşılan sonuçlar paylaşılmaktadır.

Etkinliğe katılan firmalar, ProVIEW ve ProMANAGE kullanıcılarından oluşur. Fİrma dağılımı, ağırlıklı olarak yenilemeli bakım anlaşmaları yaparak tüm ProMANAGE yeni versiyonlarını sürekli almaya devam eden, eşit versiyon ( en yeni versiyon...) kullanıcısı, aynı teknik imkanlara sahip üretim işletmeleridir.

Doruk'ta Buluşma, Sanayide Güç Birliği Platformu; bir Üretim Yönetimi Sistemi'ni takdir eden ve buna yatırım yapan vizyoner sanayi firmalarına Doruk Otomasyon'un bir destek hizmeti olarak başlamış; bu firmaların hazırladığı birbirinden değerli tecrübe paylaşımları ile son derece faydalı, eşsiz bir Güç Birliği Platformuna dönüşmüştür.

Tecrübelerini, Türk Sanayisine hizmet edebilmek üzere samimiyetle ve karşılıksız olarak paylaşan tüm katılımcılarımıza Türk Sanayisi adına şükranlarımızı sunarız...


KATILIM:

Etkinliğe sunum yaparak ve / veya dinleyici olarak katılınabilir.

1. Sunum Yaparak Katılım:

Sunum yapan firmaların, sunum yapmak üzere görevlendirilen yetkilisinin yol ve konaklama dahil katılım giderlerinin tamamı Doruk Otomasyon tarafından karşılanır.

2. Dinleyici Olarak Katılım:

- Garanti süresi içinde ve Yenilemeli Bakım Anlaşması'na sahip sanayi firmalarından,  biri Üst Düzey Yönetici (YKB, Genel Müdür,  İşletme Md, Fabrika Md. v.b.), biri de mühendislik yöneticisi ( proje/ üretim/ planlama/ metod yöneticisi v.b. ) olmak kaydı ile iki yetkili Doruk Otomasyon'un misafiri olarak etkinliğe katılırlar.

- Etkinliğin, vizyon geliştiren ve tecrübe arttıran eğitim imkanlarından faydalanmak isteyen tüm diğer firmalar ve yetkilileri için, konaklama bedeli ödemek sureti ile etkinlikten faydalanmak mümkündür.


Katılımınız için KATILIM FORMU nu bilgisayarınıza indirerek doldurup 3 Nisan 2015 Cuma gününe dek bize geri göndermeniz yeterlidir.

Etkinlikle ilgili önemli tarihler...


ÖNEMLİ:

Doruk'ta Buluşma, Verimli İşletmeler için Sanayide Güç Birliği Platformu 'nun ürün tanıtımı yapılan bir pazarlama etkinliğine dönüşmemesine büyük özen gösterilmekte olup; bu yönde hiç bir şüphe oluşmaması adına, ProMANAGE kullanıcısı olmayan firmaların katılımı  kabul edilmemektedir.

 

 
 
Ana Sayfa  | Etkinlik Programı  | Katılımcılar  | Katılım Koşulları  | Geçtiğimiz Yıllardaki Etkinlikler  | İletişim